Na Ukrainie zaczęła działać weekendowa kwarantanna

Na Ukrainie zaczęła działać weekendowa kwarantanna

Ukrinform
Na Ukrainie rozpoczęła się weekendowa kwarantanna, która potrwa co najmniej do końca jesieni.

Tekst uchwały został opublikowany na Rządowym Portalu - podaje Ukrinform.

Zgodnie z dokumentem w okresie od 00 godzin 00 minut w sobotę do 00 godzin 00 minut w poniedziałek na terytorium Ukrainy od 14 listopada 2020 do 30 listopada 2020 zabrania się przyjmowania gości przez podmioty gospodarcze działające w zakresie żywienia zbiorowego (bary, restauracje, kawiarnia itp.), z wyjątkiem świadczenia usług cateringowych z realizacją ukierunkowanej dostawy zamówień i zamówień na wynos; przyjmowanie gości w centrach handlowo-rozrywkowych i innych miejscach rozrywki, siłowniach, centrach fitness, basenach; działalność instytucji kulturalnych i wydarzeń kulturalnych.

Jednocześnie przewiduje się, że w tym okresie dozwolone będzie świadczenie usług finansowych, działalność instytucji finansowych, prowadzenie inkasacji, oddziałów pocztowych, stacji benzynowych i serwisowych (bez stref gastronomicznych), prowadzenie placówek praktyki lekarskiej i weterynaryjnej, sklepów spożywczych.

Jak podawał Ukrinform, 11 listopada Rada Ministrów podjęła decyzję o rezygnacji z kwarantanny adaptacyjnej i wprowadzeniu na Ukrainie ograniczeń na poziomie pomarańczowym.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-