Polityka

23.05.2019

22.05.2019

21.05.2019

ZEŁENSKI ROZWIĄZAŁ PARLAMENT - 21 LIPCA WYBORY

ZEŁENSKI ROZWIĄZAŁ PARLAMENT - 21 LIPCA WYBORY

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podpisał dekret o rozwiązaniu Rady Najwyższej i naznaczeniu przedterminowych wyborów na 21 lipca - opublikowano 21 maja na stronie internetowej głowy państwa.

Rozwiązanie parlamentu - doradca Zełeńskiego nazwał artykuł Konstytucji

Rozwiązanie parlamentu - doradca Zełeńskiego nazwał artykuł Konstytucji

Dekret Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełeńskiego o rozwiązaniu Rady Najwyższej będzie oparty wyłącznie na Konstytucji – podkreślił doradca Zełeńskiego, prawnik Andrij Bohdan w komentarzu do dziennikarzy, komentując wyniki konsultacji głowy państwa z kierownictwem Rady Najwyższej i przedstawicielami frakcji, donosi korespondent Ukrinform.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-