Polityka

23.03.2019

21.03.2019

Klimkin odpowiedział na zamiar Rosji ściągnięcia z Ukrainy „długu za Krym”

Klimkin odpowiedział na zamiar Rosji ściągnięcia z Ukrainy „długu za Krym”

Utworzenie grupy roboczej w Dumie Państwowej Rosji w celu określenia tak zwanego „długu” za straty poniesione w czasie przebywania Krymu w składzie Ukrainy, doprowadziło do pomysłu, aby policzyć także straty poniesione przez Ukrainę w wyniku stuletniej rosyjskiej okupacji – napisał Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy Pawło Klimkin na Facebooku .

20.03.2019

USA i sojusznicy rozważają nowy pakiet sankcji wobec Rosji

USA i sojusznicy rozważają nowy pakiet sankcji wobec Rosji

Oficjalny Waszyngton, wraz ze swoimi sojusznikami i partnerami, bada obecnie możliwość nałożenia nowych sankcji na Rosję po tym, jak kilka dni temu nałożono tzw. „Pakiet Kerczeński” na sześć osób i osiem organizacji – powiedział zastępca Asystenta Sekretarza Stanu USA George Kent, w komentarzu dla korespondenta Ukrinform.

19.03.2019

18.03.2019

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-