Polityka

16.07.2019

15.07.2019

13.07.2019

12.07.2019

Zełenski po raz pierwszy rozmawiał z Putinem

Zełenski po raz pierwszy rozmawiał z Putinem

W czwartek, 11 lipca, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski przeprowadził rozmowę telefoniczną z prezydentem Federacji Rosyjskiej Wołodymyrem Putinem – donosi służba prasowa szefa państwa ukraińskiego.

11.07.2019

09.07.2019

UE zapewniła o niezachwianym poparciu Ukrainy - oświadczenie

UE zapewniła o niezachwianym poparciu Ukrainy - oświadczenie

Unia Europejska niezmiennie popiera i jest zaangażowana w niezależność, suwerenność i integralność terytorialną Ukrainy w jej uznanych międzynarodowo granicach – napisano we wspólnym oświadczeniu prezydentów Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, Rady Europejskiej Donalda Tuska i Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera, opublikowanym na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-