Polityka

13.09.2019

12.09.2019

11.09.2019

10.09.2019

Markarowa ma nowego zastępcę

Markarowa ma nowego zastępcę

Gabinet Ministrów swoją decyzją zatwierdził Giennadija Plisa na stanowisko wiceministra finansów, który zajmie się kwestiami finansowania sektora obronnego, organów ścigania i bezpieczeństwa państwa.

Ekshumacja polskich grobów - Wiatrowycz mówi, że proces jeszcze się nie rozpoczął

Ekshumacja polskich grobów - Wiatrowycz mówi, że proces jeszcze się nie rozpoczął

Proces ekshumacji polskich grobów na Ukrainie i renowacji ukraińskich zabytków w Polsce, o czym dyskutowano na spotkaniu Prezydentów Ukrainy i Polski w Warszawie, nie został jeszcze rozpoczęty – powiedział przewodniczący Ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej Wołodymyr Wiatrowycz w rozmowie z dziennikarzami - donosi korespondent Ukrinform.

09.09.2019

07.09.2019

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-