Wydarzenia kryminalne

20 lipca 2020

Były szef Ukravtodoru został zatrzymany w Polsce

Były szef Ukravtodoru został zatrzymany w Polsce

Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) zatrzymało byłego polskiego ministra transportu, który później stał na czele Państwowej Służby Drogowej Ukrainy, Sławomira Nowaka, za korupcję i działalność w organizacji przestępczej - donosi służba prasowa CBA.

29 maja 2020

15 kwietnia 2020

Zełenskiego pozytywnie ocenia około 44% Ukraińców

Zełenskiego pozytywnie ocenia około 44% Ukraińców

Większość Ukraińców rozpoznaje Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, który jest pozytywnie oceniany przez około 44% ankietowanych, oraz Ministra Spraw Wewnętrznych Arsena Awakowa, którego pozytywnie ocenia tylko 14% ankietowanych.

07 lutego 2020

05 lutego 2020

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-
}