O agencji

UKRINFORM to jedyna krajowa agencja informacyjna Ukrainy, źródło informacji o życiu politycznym, gospodarczym, społecznym, naukowym, kulturalnym i społecznym na Ukrainie i za granicą. Agencja działa od 1918 roku.

Dziś UKRINFORM ma największą sieć biur regionalnych i zagranicznych. Korespondenci agencji pracują w każdym regionie Ukrainy oraz w 11 krajach na świecie: w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Belgii, Niemczech, Austrii, Francja, Holandii, Polsce, Łotwie, Turcji i Chinach.

Każdego dnia UKRINFORM zapewnia czytelnikom kompletny i obiektywny obraz wydarzeń: ponad 300 artykułów dziennie, ekskluzywne komentarze i wywiady i zdjęcia.

Wiadomości są publikowane w językach: ukraińskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, chińskim, japońskim i polskim.

Agencja tworzy dziesiątki profesjonalnych produktów informacyjnych: newsfeedy, pakiety informacyjne i wortale. Wśród subskrybentów i partnerów Ukrinformu są: media internetowe i prasowe, ukraińskie stacje telewizyjne i radiowe, media z zagranicy, instytucje rządowe i biznesowe, ambasady i konsulaty, przedsiębiorstwa, banki.

UKRINFORM posiada profesjonalny serwis fotograficzny i największe historyczne archiwum zdjęć na Ukrainie. Kolekcja zdjęć agencji obejmuje ponad 500 000 egzemplarzy. Regionalni i zagraniczni fotoreporterzy Ukrinform pracują na najnowocześniejszym sprzęcie i każdego dnia uzupełniają kolekcję kilkoma nowymi zdjęciami ważnych i ciekawych wydarzeń.

Centrum prasowe Ukrinform zapewnia profesjonalne szkolenia i organizuje konferencje prasowe, okrągłe stoły, konferencje internetowe, prezentacje, seminaria, wystawy, kompleksowe wsparcie medialnych wydarzeń. Sale mogą pomieścić do 100 osób i są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Wśród stałych gości centrum prasowego są: najważniejsze osoby w państwie, ministrowie Ukrainy, znani politycy, zagraniczni dyplomaci, wybitni sportowcy, artyści, pisarze i naukowcy, osoby religijne i publiczne, gwiazdy show biznesu.

Ukrinform, tam gdzie wiadomości!

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-
{-- $relap --}