Zdjęcie

15 godzin temu

PARLAMENT UKRAINY UCHWALIŁ BUDŻET 2020

Rada Najwyższa przyjęła ustawę „W sprawie budżetu państwa Ukrainy na 2020 r.”. Ustawa nr 2000 została przyjęta w drugim czytaniu i łącznie głosowało za nią odpowiednio 279 i 280 deputowanych, donosi korespondent Ukrinform.

16 godzin temu

Jak Rada „sprzedawała” ziemię FOTOREPORTAŻ

W środę 13 listopada Rada Najwyższa przyjęła w pierwszym czytaniu projekt ustawy o zniesieniu moratorium na sprzedaż gruntów na Ukrainie od dnia 1 października 2020 roku.

1 tydzień temu

W centrum Kijowa płonął budynek mieszkalny: ratownicy ewakuowali 40 osób

Ratownicy ugasili pożar na dachu sześciopiętrowego budynku mieszkalnego przy ulicy Pirogowa 2 w dzielnicy szewczenkowskiej w Kijowie.

2 tygodnie temu

Zahorodniuk spotkał się z Sekretarzem Generalnym NATO

W ramach wizyty roboczej w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli minister obrony Andrij Zahorodniuk stwierdził, że przystąpienie Ukrainy do NATO pozostaje kluczowym priorytetem dla wojska – donosi serwis prasowy Ministerstwa Obrony.

3 tygodnie temu

W centrum Kijowa wybuchł granat, są zabici

Według wstępnych danych dwie osoby zginęły w wyniku wybuchu granatu w centrum stolicy.

3 tygodnie temu

W Warszawie rozpoczęły się Dni Muzyki Ukraińskiej

Koncertem ukraińskich wykonawców - skrzypka Andrija Pawłowa i pianisty Bohdana Krywopusta - rozpoczął się piąty festiwal „Dni Muzyki Ukraińskiej w Warszawie” w Warszawie.

4 tygodnie temu

Otwarcie ukraińskiego stoiska na targach książki we Frankfurcie

Ukraińskie stoisko narodowe, które jest eksponowane na targach książki we Frankfurcie, osiągnęło w przeciągu 5 lat solidną reprezentację.

4 tygodnie temu

Ukraina pokonała Portugalię i awansowała do Euro-2020

Reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej wcześniej już sześć razy wygrywała w kwalifikacji do Mistrzostw Europy i zagwarantowała sobie udział w finałowym turnieju XVI mistrzostw kontynentalnych.

1 miesiąc temu

Pod ambasadą Rosji zorganizowano proces Putina

Aktywiści przybyli do ambasady rosyjskiej na Ukrainie, aby „złożyć życzenia” prezydentowi Federacji Rosyjskiej z okazji jego urodzin.  

1 miesiąc temu

Poroszenko wziął udział w akcji przeciwko „formule Steinmeiera”

Piąty prezydent Ukrainy Petro Poroszenko uczestniczył w akcji „Nie - kapitulacji” przeciwko podpisaniu przez władze ukraińskie w Kijowie „Formuły Steinmeiera”.  

1 miesiąc temu

Uczestnicy akcji protestacyjnej na Majdanie wystosowali apel do Prezydenta i Parlamentu

Wczoraj odbyła się akcja na Placu Niezależności w Kijowie przeciwko zgody władz ukraińskich dla „formuły Steinmeiera” dla Donbasu.

1 miesiąc temu

Tom Cruise spotkał się z prezydentem Zełenskim w Kijowie ZDJĘCIE

Na zaproszenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego do Kijowa przybył znany na całym świecie amerykański aktor, reżyser i producent Tom Cruise napisało Biuro Prezydenta na Facebooku.

3 miesiące temu

W Kijowie dwóch prokuratorów zostało zatrzymanych za łapówki ZDJĘCIA

W stolicy policja zatrzymała dwóch prokuratorów za łapówkarstwo. Poinformował o tym Departament Ochrony Gospodarczej NPU.

10 miesięcy temu

Poroszenko pokazał swój 2018 rok

Prezydent Petro Poroszenko opublikował fotografie głównych wydarzeń z jego udziałem w 2018 roku.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-