Najnowsze wiadomości

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy w poniedziałek, 2 sierpnia 2021 roku, wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 7 kopiejek – do 26,8168 UAH za dolara - podał NBU na swojej stronie internetowej, poinformował Ukrinform.

31 lipca 2021

30 lipca 2021

29 lipca 2021

Pokój na wschodniej Ukrainie zależy od Rosji, a nie od decentralizacji – Zełenski

Pokój na wschodniej Ukrainie zależy od Rosji, a nie od decentralizacji – Zełenski

Kwestia powrotu Donbasu i jego deokupacji zależy od Rosji, a nie od reformy decentralizacyjnej – powiedział Prezydent Wołodymyr Zełenski na konferencji prasowej w ramach Ogólnoukraińskiego Forum „Ukraina-30. Decentralizacja”, odpowiadając na pytanie, czy zmiany w Konstytucji w zakresie decentralizacji będą w stanie wpłynąć na uregulowanie sytuacji w Donbasie, donosi korespondent Ukrinform.

28 lipca 2021

27 lipca 2021

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-