Najnowsze wiadomości

20 lutego 2024

Dziesiąta rocznica strzelaniny na Majdanie - konfrontacja na zdjęciach

Dziesiąta rocznica strzelaniny na Majdanie - konfrontacja na zdjęciach

Na Ukrainie przypada dziesiąta rocznica tragicznych wydarzeń na stołecznym Majdanie Niepodległości, kiedy zginęli pierwsi bohaterowie oporu wobec rosyjskiej agresji. W tym roku Dzień Pamięci Bohaterów Niebiańskiej Sotni odbywa się pod hasłem „Pozostajemy godni naszych bohaterów”.

19 lutego 2024

Na granicy z Polską w kolejkach stoi około 3 tysiące ciężarówek

Na granicy z Polską w kolejkach stoi około 3 tysiące ciężarówek

Protestujący polscy rolnicy w dalszym ciągu ograniczają ruch samochodów ciężarowych na drogach prowadzących przez punkty kontrolne „Dorohusk-Jagodzin”, „Hrebenne-Rawa Ruska”, „Medyka-Szeginie”, „Zosin-Uściług”, „Dołhobyczów-Uhrynów” i „Korczowa-Krakowiec”.

18 lutego 2024

17 lutego 2024

16 lutego 2024

Ukraina i Niemcy podpisały porozumienie o bezpieczeństwie

Ukraina i Niemcy podpisały porozumienie o bezpieczeństwie

Podczas swojej wizyty w Niemczech Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podpisał z Kanclerzem Federalnym Niemiec Olafem Scholzem Porozumienie o współpracy w dziedzinie bezpieczeństwa i długoterminowego wsparcia między Ukrainą a Republiką Federalną Niemiec.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-