Najnowsze wiadomości

Narodowy Bank wzmocnił hrywnę do 26.96

Narodowy Bank wzmocnił hrywnę do 26.96

Narodowy Bank Ukrainy w poniedziałek 25 marca 2019 r. wzmocnił oficjalny kurs hrywny o 30 kopiejek - do 26,9609 UAH za dolara, wobec 27,2563 UAH za dolara w piątek.

Donbas: najeźdźcy strzelają z moździerzy i BMP

Donbas: najeźdźcy strzelają z moździerzy i BMP

W ciągu ostatniego dnia rosyjskie siły okupacyjne strzelały trzy razy na pozycje Sił Połączonych, czterokrotnie wykorzystując broń zakazaną przez porozumienia mińskie, wystrzeliwując 38 pocisków z moździerzy kalibru 120 i 82 mm.

23.03.2019

Polska wymaga od Rosji uwolnienia Hryba i innych więźniów politycznych

Polska wymaga od Rosji uwolnienia Hryba i innych więźniów politycznych

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyraziło zaniepokojenie informacją o wyroku Pawło Hryba w Rosji i zażądało, aby Rosja uwolniła bezprawnie skazanego Ukraińca, a także wszystkich innych ukraińskich więźniów politycznych - napisano w oświadczeniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP .

Hrycenko zaprasza Zełenskiego do wzięcia udziału w debacie

Hrycenko zaprasza Zełenskiego do wzięcia udziału w debacie

„Publicznie wzywam Wołodymyra Zełenskiego, do wzięcia udziału w debacie ze mną na żywo... i nie samego, a ze swoją piątką. Porozmawiamy sobie o kluczowych sprawach, które dotyczą ludzi. Nie wiem, kto wygra debatę, ale ludzie powinni usłyszeć odpowiedzi, i nie kupować kota w worku”- napisał kandydat na prezydenta Anatolij Hrycenko na swojej stronie w Facebooku.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-