Najnowsze wiadomości

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny do 25,81

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs wymiany hrywny do 25,81

Narodowy Bank Ukrainy w poniedziałek 22 lipca 2019 roku wzmocnił oficjalny kurs hrywny na 22 kopiejki do 25,8153 hrywien za dolara amerykańskiego wobec 26,0300 hrywien za dolara w piątek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

21.07.2019

Do parlamentu przechodzi pięć partii – wyniki sondażu na godzinę 20.00

Do parlamentu przechodzi pięć partii – wyniki sondażu na godzinę 20.00

Zgodnie z wynikami sondażu przeprowadzonego przez exit poll w wyborach parlamentarnych na godzinę 20.00, pięć partii politycznych przechodzi do Rady Najwyższej: „Sługa Narodu” (44,2% głosów), „Platforma opozycyjna - Za życie” (11,4%), ” Solidarność europejska ”(8,8%), „Batkiwszczyna” (7,6%) i „Gołos” (6,5).

Wyniki exit poll-u: pięć partii przechodzi do Rady

Wyniki exit poll-u: pięć partii przechodzi do Rady

Zgodnie z wynikami sondażu przeprowadzonego przez exit poll w wyborach parlamentarnych na godzinę 18.00, pięć partii politycznych przechodzi do Rady Najwyższej: „Sługa Narodu” (43,9% głosów), „Platforma opozycyjna - Za życie” (11,5%), ” Solidarność europejska ”(8,9%), „Batkiwszczyna” (7,6%) i „Głos” (6,3%).

Zełenski ma już kandydata na premiera

Zełenski ma już kandydata na premiera

Premier Ukrainy powinien być profesjonalnym ekonomistą, który nie ma żadnego związku z polityką - oświadczył prezydent Wołodymyr Zełenski w Kijowie podczas głosowania w lokalu wyborczym w wyborach do Rady Najwyższej - donosi korespondent Ukrinform.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-