Najnowsze wiadomości

Zerkal powiedziała, co pomoże Ukrainie wejść do Unii Europejskiej

Zerkal powiedziała, co pomoże Ukrainie wejść do Unii Europejskiej

Jednym z wyzwań dla Ukrainy jest potrzeba bycia bardziej widocznym w społeczeństwie na Zachodzie, co pomoże uzyskać członkostwo w UE - powiedziała wiceminister spraw zagranicznych Ukrainy Olena Zerkal na 3. Międzynarodowym Forum Stowarzyszenia w Kijowie, donosi korespondent Ukrinform.

PARLAMENT UKRAINY UCHWALIŁ BUDŻET 2020

PARLAMENT UKRAINY UCHWALIŁ BUDŻET 2020

Rada Najwyższa przyjęła ustawę „W sprawie budżetu państwa Ukrainy na 2020 r.”.

Ustawa nr 2000 została przyjęta w drugim czytaniu i łącznie głosowało za nią odpowiednio 279 i 280 deputowanych, donosi korespondent Ukrinform.

Misja OBWE potwierdziła wycofanie sił w Petriwsku

Misja OBWE potwierdziła wycofanie sił w Petriwsku

Specjalna misja obserwacyjna OBWE na Ukrainie otrzymała powiadomienie od Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy i rosyjskich sił zbrojnych w Donbasie, że wycofanie sił i środków w w rejonie miejscowości Petriwske zostało zakończone.

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy w czwartek 14 listopada 2019 roku wzmocnił oficjalny kurs hrywny na 14 kopiejek do 24,3156 hrywien za dolara amerykańskiego wobec 24,4619 hrywien za dolara w środę - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

13.11.2019

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-