Najnowsze wiadomości

24.01.2020

Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny do 24,52

Narodowy Bank Ukrainy osłabił kurs hrywny do 24,52

Narodowy Bank Ukrainy w piątek 24 stycznia 2019 roku osłabił oficjalny kurs hrywny na 19 kopiejek do 24,5212 hrywien za dolara amerykańskiego wobec 24,331 hrywien za dolara w czwartek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

23.01.2020

Pompeo wyjaśnił, dlaczego Ukraina jest ważna dla Stanów Zjednoczonych

Pompeo wyjaśnił, dlaczego Ukraina jest ważna dla Stanów Zjednoczonych

Stany Zjednoczone wspierają Ukrainę, pamiętając o zobowiązaniach wynikających z memorandum budapeszteńskiego, dbając o rozwój demokracji w Europie, uznając Ukrainę za wspaniałego partnera i mającego szereg innych ważnych interesów - powiedział sekretarz stanu USA Michael Pompeo w wywiadzie dla agencji prasowej Bloomberg, który został opublikowany w środę przez Departament Stanu USA.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-