Najnowsze wiadomości

17 czerwca 2021

16 czerwca 2021

Biden i Putin spotkali się w Genewie

Biden i Putin spotkali się w Genewie

Prezydenci USA i Rosji Joe Biden i Władimir Putin spotkali się w środę 16 czerwca w Villa La Grange w Genewie - donosi Ukrinform w odniesieniu do AP.

15 czerwca 2021

Kuleba przedstawił strategię Ukrainy w zakresie dążenia do członkostwa w NATO

Kuleba przedstawił strategię Ukrainy w zakresie dążenia do członkostwa w NATO

Ukraina musi spokojnie i rozważnie przezwyciężyć obawy Rosji, że Plan Działań na rzecz Członkostwa w NATO przekroczy „czerwoną linię” w stosunkach Rosji z Zachodem i kontynuować współpracę z krajami, które są tym zaniepokojone - powiedział minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba na antenie programu „Wolność słowa w ICTV”, donosi Ukrinform.

14 czerwca 2021

W Brukseli rozpoczyna się szczyt NATO - Stoltenberg wymienił główne tematy

W Brukseli rozpoczyna się szczyt NATO - Stoltenberg wymienił główne tematy

Szefowie państw i rządów NATO na dzisiejszym spotkaniu w Brukseli omówią aktualne wyzwania stojące przed Sojuszem, sąsiadując z Rosją i Chinami, oraz uzgodnią wspólne podejście do zwiększania wydatków na obronność oraz koncepcję rozwoju NATO 2030 - powiedział sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg w poniedziałek przed szczytem NATO w Brukseli, donosi korespondent Ukrinform.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-