Na Ukrainie zarejestrowano 49607 przypadków koronawirusa, 564 - w ciągu ostatniej doby – Minister

Na Ukrainie zarejestrowano 49607 przypadków koronawirusa, 564 - w ciągu ostatniej doby – Minister

Ukrinform
„7 lipca na Ukrainie zostało potwierdzonych laboratoryjnie 49607 przypadków COVID-19 – 568 w ciągu doby”– powiedział Minister Zdrowia Maksym Stepanow na konferencji prasowej, donosi Ukrinform.

„W ciągu ostatniego dnia zachorowało 568 osób. Podczas całego okresu pandemii zachorowało 49607 osób. Spośród nich 3569 dzieci i 7046 pracowników służby zdrowia.

W ciągu ostatniej doby hospitalizowano – 197 osób, odnotowano 21 śmiertelnych przypadków, a 490 pacjentów zostało wyleczonych - powiedział Stepanow.

Stepanow powiedział również, że już 22193 pacjentów wyzdrowiało, a 1283 przypadków zakończyło się śmiercią.

W ciągu ostatnich godzin największą liczbę przypadków koronawirusa odnotowano w obwodzie lwowskim – 144, zakarpackim – 83 oraz w Kijowie - 63

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-