Policja odnotowała 19 naruszeń kwarantanny podczas nocnych nabożeństw

Policja odnotowała 19 naruszeń kwarantanny podczas nocnych nabożeństw

zdjęcie
Ukrinform
Policja odnotowała 19 przypadków naruszeń kwarantanny podczas świąt wielkanocnych w całym kraju - donosi policja narodowa Ukrainy na Facebooku.

„Zarejestrowano 19 przypadków nieprzestrzegania ograniczeń dotyczących kwarantanny”, oświadczył.

Tak więc naruszenia ograniczeń kwarantanny podczas nabożeństw odnotowano w obwodzie donieckim - 4, w dniepropietrowskim i zaporoskim - 2, w Kijowie, w obwodzie żytomierskim, zaporoskim, Iwano-frankowskim, rówieńskim, odeskim, tarnopolskim, charkowskim, czerkaskim i czernihowskim - 1.

W sumie nabożeństwa odbywały się w 13 658 świątyniach we wszystkich obwodach Ukrainy. 26.500 policji i pracowników wojskowych Gwardii Narodowej Ukrainy zapewniało bezpieczeństwo publiczne i porządek.

W nabożeństwach wzięło udział prawie 130 000 obywateli.

Przypomnijmy, Ukraińcy zostali wezwani do pozostania w domu w nocy 19 kwietnia ze względu na zagrożenie koronawirusem.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-