Prawie 4,5 tysiąca osób, które utknęły na granicy UE, wróciło na Ukrainę

Prawie 4,5 tysiąca osób, które utknęły na granicy UE, wróciło na Ukrainę

zdjęcie
Ukrinform
W ciągu doby (od 17 marca do 18 marca) do obwodów: wołyńskiego, lwowskiego i zakarpackiego straż graniczna dostarczyła prawie 4,5 tys. naszych rodaków - donosi ukraińska służba graniczna.

„W ciągu doby (od 17 marca do 18 marca) do obwodów: wołyńskiego, lwowskiego i zakarpackiego straż graniczna dostarczyła prawie 4,5 tys. naszych rodaków. Ukraińcy przejeżdżali przez punkty graniczne: „Jagodzin – auto” (obwód wołyński), „Rawa-Ruska” i „Krakowiec” (obwód lwowski), „Użhorod”, „Tysa”, „Wilok” ( obwód Zakarpacki)” - brzmi komunikat.

Należy zauważyć, że od 00.00 w dniu 16 marca prawie 7,2 tys. naszych rodaków zostało przewiezionych do domu.

Jak podkreślił w Straży Granicznej, praca ta się nie kończy. „Straż graniczna, w granicach przyznanych uprawnień, zrobi wszystko, co możliwe, aby nasi obywatele wrócili do domu i o każdej porze dnia będą gotowi dokonać rejestracji na granicy państwowej” - zapewniła straż graniczna.

av

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-