Pięć kolejnych osób może znajdować się pod gruzami domu w Drohobyczu - MdSK

Pięć kolejnych osób może znajdować się pod gruzami domu w Drohobyczu - MdSK

Ukrinform
Pod gruzami domu w Drohobyczu może być jeszcze pięć osób.

Powiedział to podczas briefingu zastępca dyrektora Departamentu Reagowania Kryzysowego Państwowej Służby Ratunkowej Ukrainy Petro Korotinski, podał korespondent Ukrinformu.

„Według aktualnych danych pięć osób może nadal znajdować się pod gruzami, biorąc pod uwagę liczbę zarejestrowanych osób i możliwą liczbę osób mieszkających w tychlokalach. Trwają poszukiwania i akcja ratunkowa, które będą prowadzone do czasu ostatecznej identyfikacji osób, których los pozostaje nieznany”, powiedział.

Jak donosił Ukrinform, 28 sierpnia w Drohobyczu przy ulicy Gruszewskiego 101, w czteropiętrowym budynku mieszkalnym doszło do wybuchu gazu. W wyniku eksplozji część budynku zawaliła się. Zostały zniszczone cztery kondygnacje - od parteru do trzeciego piętra. Według wstępnych danych zginęły dwie osoby, kolejne cztery, w tym dzieci, zostały ranne. Ofiarami są 6-letni chłopiec, dwie dziewczynki w wieku 9 i 12 lat, 17-letnia dziewczynka, 19-letni chłopiec oraz dwie kobiety w wieku 39 i 41 lat. Tożsamości ofiar są ustalane.

Trwają poszukiwania i akcja ratunkowa.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-