Próbowano przemycić spadochrony z Rosji na Ukrainę ZDJĘCIA, WIDEO

Próbowano przemycić spadochrony z Rosji na Ukrainę ZDJĘCIA, WIDEO

Ukrinform
Straż Graniczna obwodu sumskiego udaremniła próbę przemytu spadochronów z Rosji.

Jest to zgłaszane przez Państwową Służbę Graniczną.

„Informacje o możliwych nielegalnych działaniach zostały z góry udaremnione przez lokalnego inspektora Straży Granicznej. Dlatego możliwy kierunek przemytu został wzmocniony przez dodatkowe siły. Wkrótce, podczas patrolowania granic państwowych w pobliżu Znob - Trubczewskie, oddział graniczny znalazł dziesięć paczek. Znajdowały się one w pobliżu granicy”, podano w oświadczeniu.

Jak zauważono, podczas inspekcji funkcjonariusze ścigania znaleźli w nich spadochrony z serii S-5K (ratownicze). Towar róbowano nielegalnie przewieźć z Rosji na Ukrainę.

„Ponadto podczas obserwacji przygranicznego terytorium straż graniczna zauważyła te same paczki na terytorium sąsiedniego państwa”, dodali w GPSU.

Obecnie w dalszym ciągu trwają działania mające na celu identyfikację osób zaangażowanych w to nielegalne przedsięwzięcie .


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-