Ranking WTA - Switolina jest na 7. pozycji, Yastremska została drugą „rakietą” Ukrainy

Ranking WTA - Switolina jest na 7. pozycji, Yastremska została drugą „rakietą” Ukrainy

Ukrinform
Pierwsza „rakieta” Ukrainy Eliny Switolina podniosła się o jedną pozycję i zajęła 7 miejsce w rankingu Women’s Tennis Association (WTA) z 15 lipca.

Switolina (4638 punktów), wyprzedziła Niemkę Angelique Kerber (2875), która po Wimbledonie spadła z 8 pozycji i znajduje się na 13 miejscu na liście – donosi Ukrinform.

Drugą „rakietą” Ukrainy została Dayana Yastremska (1619) - 34-te miejsce w rankingu WTA. Lesia Curenko (1556) spadła do z 33 do 36 pozycji, a Kateryna Kozłowa (840) – wciąż na 66.

W rankingu WTA nadal prowadzi Australijka Ashleigh Barty (6605), druga jest Japonka Naomi Osaka (6377), a trzecia - Czeszka Karolina Pliskova (6055). Zwyciężczyni Wimbledonu 2019 Rumunka Simona Halep (5933) podniosła się z 7 do 4 miejsca.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-