Prezydent pogratulował ukraińskiej reprezentacji w piłce nożnej zakwalifikowania się do Euro 2024

Prezydent pogratulował ukraińskiej reprezentacji w piłce nożnej zakwalifikowania się do Euro 2024

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski pogratulował ukraińskiej reprezentacji w piłce nożnej zakwalifikowania się do Euro 2024.

O tym informuje kanał Telegramu Prezydenta – podaje Ukrinform.

„Dziękuję chłopaki! Dziękuję, reprezentacja! Za ogromne emocje w całym kraju. Za miażdżące zwycięstwo i wejście do Euro. Za to, że po raz kolejny udowodniliście: kiedy Ukraińcom jest ciężko ale się nie poddają i walczą dalej, wtedy Ukraińcy zdecydowanie wygrają. W czasach, gdy każdego dnia chcą nas zniszczyć, codziennie udowadniamy: Ukraińcy są i będą! Ukraina jest i będzie! Dziękuję za zwycięstwo! Chwała Ukrainie!" - – pisze Wołodymyr Zełenski.

Jak podaje Ukrinform, reprezentacja Ukrainy pokonała reprezentację Islandii 2:1 w bezpośrednim meczu o eliminacje do Euro-2024 .


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-