W Kijowie ustanowiono nowy rekord świata WIDEO

W Kijowie ustanowiono nowy rekord świata WIDEO

Ukrinform
Kandydat na mistrza w gimnastyce Wiktor Nabok ustanowił jednocześnie dwa rekordy świata.

Są to: „Maksymalna liczba ciągłych pompek stojąc na rękach bez oparcia” i „Maksymalna liczba ciągłych pompek stojąc na rękach bez oparcia w ciągu 1 minuty”.

Do tej pory rekord świata wynosił 45 takich pompek na minutę i 51 bez mierzenia czasu. Teraz eksperci Narodowego Rejestru Rekordu Ukrainy przygotowują się do wniesienia nowych danych - 55 pompek w 45 sekund.

W 2015 r. Wiktor Nabok ustanowił już krajowy rekord Ukrainy w tej dyscyplinie.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-