Grupie rosyjskich aktorów zabroniono wjazdu na Ukrainę na okres 10 lat

Grupie rosyjskich aktorów zabroniono wjazdu na Ukrainę na okres 10 lat

Ukrinform
Grupa rosyjskich aktorów, którzy próbowali podstępem wjechać na Ukrainę, otrzymała 10-letni zakaz wjazdu.

Zostało to zgłoszone w Państwowej Służbie Granicznej Ukrainy.

„Podczas przeprowadzania kontroli żołnierze straży granicznej oddziału Biełgorod-Dniestr wstępnie ustalili, że ​​cudzoziemcy są członkami trupy tetralnej „Idealny Świadek” i, zgodnie z ich zapewnieniami, nie było powodu, aby uniemożliwiać im występy na Ukrainie. Jednak okazało się, że dwóch Rosjan było aktorami, którzyprzebywali nielegalnie na tymczasowo okupowanym terytorium Autonomicznej Republiki Krymu, gdzie brali udział w kręceniu filmu”, czytamy w raporcie.

Straż graniczna odmówiła wjazdu na Ukrainę i nałożyła zakaz wjazdu na okres 3 lat.

W szczególności, na aktorów Igora Livanova, Elenę Korikovą i Pawła Barszaka.

Dwóch kolejnych cudzoziemców z tej grupy nie było w stanie potwierdzić celu podróży na Ukrainę, przez co również nie mogli przekroczyć granicy. Pozostali obywatele Rosji zrezygnowali z wyjazdu na Ukrainę.

Po zakończeniu wszystkich procedur wszystkich zawrócono na terytorium Republiki Mołdowy.

Jednak, według informacji straży granicznej kilka godzin później ta sama grupa cudzoziemców ponownie pojawiła się na granicy z Ukrainą. „Tym razem wybrali inny punkt kontrolny, prawdopodobnie mając nadzieję, że nadal będą mogli dostać się do naszego kraju. Niektórzy obcokrajowcy wyraźnie rozumieli, że mają zakaz wjazdu”, podano w raporcie.

Obywatele Federacji Rosyjskiej zostali ponownie zatrzymani podczas kontroli granicznej i nie zostali wpuszczeni na Ukrainę. Tym razem dwóch obywateli Rosji, którzy już mieli zakaz wjazdu na Ukrainę, z powodu umyślnego niewykonania decyzji, popełniło przestępstwo z artykułu 203-1 Kodeksu Wykroczeń Administracyjnych i zostało pociągniętych do odpowiedzialności, otrzymując grzywnę. Ponadto przedłużono im zakaz wjazdu do 10 lat, podano w służbie straży granicznej.

prs

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-