Reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej zagra dziś z Anglią

Reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej zagra dziś z Anglią

Ukrinform
Finałowe mecze ćwierćfinału odbędą się na XVI Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej w sobotę 3 lipca.

Reprezentacja Ukrainy rozegra swój piąty mecz w finałowej części Euro 2020 i po raz pierwszy w historii spróbuje znaleźć się w czołówce czterech drużyn kontynentu, informuje Ukrinform.

O bilet do półfinału mistrzostw Europy podopieczni Andrija Szewczenki powalczą na Stadionie Olimpijskim w Rzymie (Włochy) z weteranami futbolu, reprezentacją Anglii.

Mecz o godz. 22.00 czasu kijowskiego pokażą kanały telewizji Ukraina i Football 1, a na stronie Ukrinform zostanie wyemitowana transmisja tekstowa.

Zwycięzca konfrontacji Ukraina-Anglia spotka się w półfinale z najlepszą drużyną meczu Czechy-Dania, która spotka się dziś o godzinie 19.00 w Baku (Azerbejdżan).

Drugą parę półfinałową stworzyły reprezentacje Hiszpanii i Włoch.

Półfinały Euro 2020 odbędą się 6 i 7 lipca.

Finał Mistrzostw Europy odbędzie się 11 lipca na stadionie Wembley w Londynie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-