Łomaczenko i Nakatani odbyli pojedynek spojrzeń

Łomaczenko i Nakatani odbyli pojedynek spojrzeń

wideo
Ukrinform
Według ukraińskiego boksera jego przeciwnik ma przewagę w antropometrii.

Wasyl Łomaczenko i Masayoshi Nakatani stoczyli pierwszy przed walką pojedynek spojrzeń i odpowiadali na pytania na konferencji prasowej, donosi Ukrinform.

Łomaczenko nazwał tę walkę bardzo ważną w swojej karierze: „Muszę udowodnić sobie, mojej drużynie, ojcu, rodzinie, przyjaciołom, którzy zawsze mnie wspierali. Oczywiście chcę pokazać swoje najlepsze umiejętności i ponownie pokazać kim jestem, pokazać to na ringu”.

Łomaczenko i Nakatani wejdą na ring w nocy z 26 na 27 czerwca w Las Vegas. Orientacyjny czas rozpoczęciapojedynku to godzina 5:00.

Ta walka będzie pierwszą dla Łomaczenko po przegranej z Teofimo Lopezem zeszłej jesieni.

Transmisja na żywo z walki będzie dostępna w serwisie streamingowym MEGOGO.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-