Walka między Łomaczenko i Nakatani została oficjalnie potwierdzona

Walka między Łomaczenko i Nakatani została oficjalnie potwierdzona

Ukrinform
Mecz odbędzie się 26 czerwca w Las Vegas. Firma Top Rank ogłosiła walkę między byłym mistrzem świata w trzech kategoriach wagowych Wasylem Łomaczenko i Masayoshi Nakatani - podał Ukrinform.

Mecz odbędzie się 26 czerwca w Virgin Hotel Arena w Las Vegas (USA). Walka zostanie pokazana na ESPN.

W swojej ostatniej walce, w październiku ubiegłego roku, Ukrainiec przegrał z Teofimo Lopezem jednogłośną decyzją sędziów. Łomaczenko przegrał z rywalem trzy mistrzowskie pasy w lekkiej wadze.

Nakatani pokonał Felixa Verdejo przez techniczny nokaut (TKO) w zeszłym roku. Jedyną porażką w karierze Japończyka latem 2019 roku jest również Lopez.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-