Bokserzy Usyk i Chisora ​​odbyli swój pierwszy pojedynek spojrzeń

Bokserzy Usyk i Chisora ​​odbyli swój pierwszy pojedynek spojrzeń

Ukrinform
Ukraiński bokser Ołeksandr Usyk i Brytyjczyk Derek Chisora ​​odbyli swój pierwszy pojedynek spojrzeń przed walką, która odbędzie się 23 maja.

Mecz bokserski odbędzie się w Londynie na O2 Arena podczas wieczoru bokserskiego transmitowanego przez DAZN i Sky Sports.

Dla byłego absolutnego mistrza Ukrainy w wadze ciężkiej Ołeksandra Usyka ta walka będzie poważnym sprawdzianem, ponieważ jego przeciwnik pozostaje w elicie wagi ciężkiej. Zwycięstwo Brytyjczyka nad ukraińskim bokserem pozwoli na wznowienie walki o mistrzostwo, a także na zarobienie poważnych pieniędzy.

Wcześniej informowano, że zwycięzca pary Usyk-Chisora ​​będzie walczyć z mistrzem wagi ciężkiej Anthonym Joshuą pod koniec roku.

Ołeksandr Usyk zadebiutował w wadze ciężkiej w październiku 2019 r. Wtedy pokonał Chazza Witherspoona technicznym nokautem.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-