Ukraińska sztangista Decha zdobyła „złoto” Pucharu Świata w Rzymie

Ukraińska sztangista Decha zdobyła „złoto” Pucharu Świata w Rzymie

zdjęcie
Ukrinform
Iryna Decha z Charkowa wygrała Puchar Świata w podnoszeniu ciężarów, który odbywa się w Rzymie we Włoszech w dniach 27–31 stycznia.

Iryna Decha w kategorii wagowej do 76 kg podczas zawodów w Rzymie podniosła 106 kg i 130 kg z podrzutem, co pozwoliło jej zdobyć złotą nagrodę – donosi NOC Ukrainy na Facebooku.

„Gratulujemy Ukraińce Irynie Dech wygranej w Pucharze Świata w podnoszeniu ciężarów w Rzymie. Wynik naszej sportsmenki, która występuje w kategorii wagowej do 76 kg, wynosi 236 kg (106 w rwaniu , 130 w podrzucie)"​​- czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, że konkurs w Rzymie jest jednym z etapów selekcji na Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio (Japonia).

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-