Switolina zaktualizowała swój rekord liczby asów w meczu

Switolina zaktualizowała swój rekord liczby asów w meczu

Ukrinform
Ukraińska tenisistka Elina Switolina, która obecnie zajmuje 3. miejsce w rankingu Stowarzyszenia Tenisowego Kobiet, zaktualizowała swój rekord liczby asów w meczu.

Podczas wczorajszej walki z Sofią Kenin na turnieju WTA w Pekinie, Elina Switolina zaserwowała 13 asów - informuje BTU .

13 asów to nowy najlepszy wynik pierwszej „rakiety” Ukrainy. Wcześniej jej osobistym rekordem było 11 asów w meczu: w Brisbane 2018 przeciwko Carli Suarez Navarro i 2019 przeciwko Aleksandrze Sasnowicz.

W meczu trzeciej rundy na China Open, Elina Switolina pokonała Amerykankę Sofię Kenin. Mecz trwał 2,5 godziny. W ćwierćfinale Elina Switolina wystąpi przeciwko reprezentantce Holandii Kiki Bertens.

„To był bardzo trudny mecz (z Kenin) i jestem bardzo dumna z pracy, którą wykonałam. Jeśli chodzi o ćwierćfinał z Kiki Bertens - spotkałyśmy się już kilka razy, więc znam trochę jej styl gry”.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-