Derewiaczenko przeprowadził otwarty trening  przed walką z Gołowkinem WIDEO

Derewiaczenko przeprowadził otwarty trening przed walką z Gołowkinem WIDEO

Ukrinform
Ukraiński bokser Serhij Derewiaczenko odbył otwarty trening w Nowym Jorku (USA) przed walką z Giennadijem Gołowkinem z Kazachstanu.

W nocy z 6 października na Madison Square Garden Arena w Nowym Jorku (USA) ukraiński bokser Serhij Derewiaczenko będzie walczył o tytuł mistrza z byłym mistrzem świata Giennadijem Gołowkinem. Mecz zostanie pokazany na żywo w XSPORT, rozpoczęcie transmisji zaplanowano na 04.00 czasu kijowskiego.

Otwarte wideo szkoleniowe:

W tej konfrontacji bukmacherzy stawiają na zwycięstwo byłego mistrza świata Giennadija Gołowkina.

Dla Derewiaczenko będzie to druga próba przejęcia pasa IBF. Po raz pierwszy walczył o niego w październiku 2018 r., i przegrał, decyzją sędziów z Danielem Jacobsem. Oprócz pasa IBF, z którego zrezygnował Meksykanin Saul Alvarez, stawką będzie również tytuł IBO.

Jak podano, za tę walkę ukraiński bokser dostanie 5,5 miliona dolarów.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-