Bukmacherzy dali prognozę meczu Dynamo - Brugge

Bukmacherzy dali prognozę meczu Dynamo - Brugge

Ukrinform
Piłkarze Dynamo Kijów zagrają w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 13 sierpnia, w której będą gościć belgijski klub Brugge.

Według bukmacherów, w rewanżu Dynamo - Brugge, gospodarze stadionu NSK Olimpijski mają pewną przewagę, informuje Ukrinform.

Brytyjska firma bukmacherska William Hill przyjmuje zakłady na zwycięstwo Dynamo z współczynnikiem 2,25, sukces Brugge - 3,10 i na remis - 3,40.

Jednak najbardziej prawdopodobnym wynikiem meczu bukmacherzy nazywają rezultat 1: 1(współczynnik 5,80). Dalej idą następujące wyniki 1: 0 (8,00); 2: 1 (9,00); 2: 0 (10,00) na korzyść Dynamo. W przypadku remisu 0: 0 i zwycięstwa Brugge 1: 0 mamy współczynnik 10,00.

Bukmacherzy austriackiego biura Bwin przyjmują zakłady na zwycięstwo Dynamo ze współczynnikiem 2,15, na remis - 3,30, na zwycięstwo Brugge - 3,30.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz w Belgii zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Brugge.

Zwycięzca będzie grał w play - off Ligi Mistrzów, gdzie spotka się z lepszą drużyną pary Bazylea (Szwajcaria) - LASK (Austria). Zespół przegrany będzie nadal występował w fazie grupowej Ligi Europejskiej UEFA.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-