Ukraina - w finale Eurowizji-2021

Ukraina - w finale Eurowizji-2021

wideo
Ukrinform
Ukraiński zespół Go_A z piosenką „Szum” zakwalifikował się do finału konkursu piosenki Eurowizja-2021 – donosi korespondent Ukrinform.

Intryga co do dziesiątego wykonawcy, który zakwalifikował się do finału, trwała do ostatniej chwili.

Do finału weszły również Norwegia, Izrael, Rosja, Azerbejdżan, Malta, Litwa, Cypr, Szwecja i Belgia.

Pierwszy półfinał Eurowizji-2021 odbył się 18 maja w Rotterdamie, w którym wystąpiło 16 uczestników, w tym ukraiński zespół Go_A.

Przypomnijmy, we wtorek zespół Go_A wykonał piosenkę „Szum” dla fanów w centrum prasowym Eurowizji na prośbę dziennikarzy .

Tegoroczny międzynarodowy konkurs piosenki odbywa się od 18 do 22 maja w Rotterdamie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-