Zełenski otworzył forum „Ukraina 30. Bezpieczeństwo kraju”

Zełenski otworzył forum „Ukraina 30. Bezpieczeństwo kraju”

wideo
Ukrinform
Ogólnoukraińskie Forum „Ukraina 30. Bezpieczeństwo kraju” poświęcone jest omówieniu strategii obronności państwa.

„Jak państwo dba dziś o bezpieczeństwo i jak będzie za kilka lat, jaka jest Ukraińska Armia, Gwardia Narodowa, Służba Bezpieczeństwa, Policja, Państwowa Straż Graniczna, co zostało zrobione w ramach bezpieczeństwa informacji, rozwoju przemysłu obronnego, jakie reformy przeprowadzi Ukraina i jakie kroki zostaną podjęte na rzecz członkostwa w NATO”- takie tematy dyskusji zapowiedziano na stronie internetowej Ukraine 30.

Forum otworzył Prezydent Ukrainy - Naczelny Wódz Sił Zbrojnych Wołodymyr Zełenski. Powiedział on o podstawowych zasadach Strategii Bezpieczeństwa Narodowego Ukrainy.

Ponadto będą występować: Prezes Biuro Prezydenta Andrij Jermak, Szef Przedstawicielstwa NATO na Ukrainę Alexander Vinnikov, Christine Quinn, Ambasador UE na Ukrainie Matti Maasikas, Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksij Daniłow, Szef Służby Bezpieczeństwa Iwan Bakanow, Minister Spraw Wewnętrznych Arsen Awakow.

Ogólnoukraińskie Forum „Ukraina 30. Bezpieczeństwo kraju” potrwa trzy dni - od 11 do 13 maja.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-