W Radzie Europy Rosja próbowała oskarżyć Ukrainę o „neonazizm”

W Radzie Europy Rosja próbowała oskarżyć Ukrainę o „neonazizm”

Ukrinform
W Radzie Europy Rosja próbowała oskarżyć Ukrainę o „neonazizm”, ale próba ta poniosła „druzgocącą klęskę” - napisał Stały Przedstawiciel Ukrainy przy Radzie Europy Borys Tarasiuk na Facebooku.

„Rosja poniosła druzgocącą porażkę w Radzie Europy - próbę oskarżenia Ukrainy o „neonazizm” poparła jedna delegacja, sama Rosja” - napisał.

Przypomnijmy, Rada Europy przyjęła szereg rezolucji na szczeblu Zgromadzenia Parlamentarnego, potępiających agresję Rosji na Ukrainę, wskazujących na łamanie praw człowieka na wielką skalę przez Rosję i okupację ukraińskiego Krymu.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-