UE nałożyła sankcje na Rosjan za aresztowanie ukraińskich marynarzy

UE nałożyła sankcje na Rosjan za aresztowanie ukraińskich marynarzy

Ukrinform
Unia Europejska oficjalnie wprowadziła sankcje przeciwko Rosjanom za aresztowanie ukraińskich marynarzy w pobliżu Cieśniny Kerczeńskiej w listopadzie 2018 roku.

15 marca Bruksela ogłosiła zamrożenie rachunków i zakaz wydawania wiz dla ośmiu rosyjskich urzędników, informuje korespondent „Radio Svoboda” na Twitterze .

Nazwiska tych Rosjan zostały dodane do sankcyjnej listy osób i firm odpowiedzialnych za podważanie suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy. Jej ważność przedłużono na kolejne sześć miesięcy.

Zatem lista sankcji Unii Europejskiej za naruszenie integralności terytorialnej Ukrainy składa się obecnie z 171 osób i 44 firm.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-