Ukrainie udało się zapewnić stabilizację makrofinansową i wyjść ze strefy ryzyka – Poroszenko

Ukrainie udało się zapewnić stabilizację makrofinansową i wyjść ze strefy ryzyka – Poroszenko

Ukrinform
Dzięki wspólnym wysiłkom Ukraina zdołała zapewnić stabilizację makrofinansową i wyjście ze strefy ryzyka związanej z niewykonaniem zobowiązań - napisał Petro Poroszenko w Twitter.

"Cztery lata temu Ukraina znajdowała się na granicy wypłacalności i o krok od katastrofy narodowej, ale udało nam się wspólnie zapewnić stabilizację makrofinansową i wyjście Ukrainy ze strefy ryzyka. Najtrudniejsze jest już za nami.” - napisał prezydent.

W dołączonym materiale ilustracyjnym: "2018 – rok wzrostu gospodarczego”.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-