Prezydent określił priorytety 2019 roku

Prezydent określił priorytety 2019 roku

Ukrinform
Takie priorytety 2018 roku jak niezależny kościół, skuteczna armia i swobodni Ukraińcy pozostają ważne w nowym roku – napisał Prezydent Petro Poroszenko na swojej stronie na Facebooku.

"Rok 2018 był dla nas bardzo ważny. Pokazał zdecydowany ruch w stronę Europy, co zostało potwierdzone zarówno przez naszych międzynarodowych partnerów, jak i zmiany, jakie zaszły w naszym kraju. Niezależny kościół, skuteczna armia i swobodni Ukraińcy to priorytety, które wyznaczyliśmy sobie w ubiegłym roku i które niewątpliwie pozostają do utwierdzenia w nowym"- zauważył szef państwa.

Prezydent podziękował wszystkim za wkład w osiągnięcia Ukrainy i wezwał do wspólnej pracy w przyszłości.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-