Wzrosła liczba ofiar katastrofy lotniczej w Browarach

Wzrosła liczba ofiar katastrofy lotniczej w Browarach

Ukrinform
Wzrosła liczba ofiar katastrofy lotniczej w Browarach obwodu kijowskiego, w tym troje dzieci.

Jak donosi Ukrinform, Ołeksij Kuleba, szef Kijowskiej Obwodowej Administracji Wojskowej, poinformował o tym w Telegramie.

„Na godzinę 10:30 wiadomo, że zginęło 18 osób, w tym troje dzieci. Jest 29 rannych, w tym 15 dzieci” – powiedział Kuleba.

Ofiarom udzielana jest wszelka niezbędna pomoc.

Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe.

Jak poinformował Ukrinform, 18 stycznia w Browarach w wyniku katastrofy lotniczej zginęło kierownictwo MSW: minister, pierwszy wiceminister i sekretarz stanu.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-