Wzrosła liczba ofiar katastrofy lotniczej w Browarach

Wzrosła liczba ofiar katastrofy lotniczej w Browarach

Ukrinform
Wzrosła liczba ofiar katastrofy lotniczej w Browarach obwodu kijowskiego, w tym troje dzieci.

Jak donosi Ukrinform, Ołeksij Kuleba, szef Kijowskiej Obwodowej Administracji Wojskowej, poinformował o tym w Telegramie.

„Na godzinę 10:30 wiadomo, że zginęło 18 osób, w tym troje dzieci. Jest 29 rannych, w tym 15 dzieci” – powiedział Kuleba.

Ofiarom udzielana jest wszelka niezbędna pomoc.

Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe.

Jak poinformował Ukrinform, 18 stycznia w Browarach w wyniku katastrofy lotniczej zginęło kierownictwo MSW: minister, pierwszy wiceminister i sekretarz stanu.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-