Na Ukrainie w ciągu ostatniej doby odnotowywano 4348 przypadków koronawirusa

Na Ukrainie w ciągu ostatniej doby odnotowywano 4348 przypadków koronawirusa

Ukrinform
6 października na Ukrainie potwierdzono laboratoryjnie 234 584 przypadki koronawirusa - 4348 w ciągu ostatniego dnia – powiedział Minister Zdrowia Maksym Stepanow na konferencji prasowej, donosi Ukrinform.

„W ciągu ostatniego dnia zachorowało 4348 osób. Spośród nich - 199 dzieci i 226 pracowników służby zdrowia. Jednocześnie odnotowano 90 śmiertelnych przypadków, a 2149 pacjentów zostało wyleczonych. Hospitalizowano 720 osób. Dzisiejszego ranka, całkowita liczba hospitalizowanych osób z COVID-19 lub podejrzewanych o niego wynosi 17 585” - powiedział Stepanow.

Podczas całego okresu pandemii zachorowały 234584 osoby. Spośród nich 15040 dzieci i 16613 pracowników służby zdrowia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-