Pożary w obwodzie ługańskim - siedem z dziewięciu ognisk zostało zlikwidowanych, jedna zlokalizowana

Pożary w obwodzie ługańskim - siedem z dziewięciu ognisk zostało zlikwidowanych, jedna zlokalizowana

Ukrinform
W obwodzie ługańskim z 9 głównych ognisk pożaru 7 zostało zlikwidowanych, a 1 zlokalizowano służba prasowa MSW w Telegram - podaje Ukrinform.

„5 października, 7 z 9 głównych ognisk pożarów lasów, trzciny i suchej roślinności zostało zlikwidowanych, zlokalizowano 1 ognisko. Podejmowane są działania mające na celu lokalizację ogniska pożaru lasu na terenie wsi Smolaninowe, sytuacja jest pod kontrolą - podkreśliło MSW.

Przypomnijmy, policja wszczęła siedem postępowań karnych w sprawie pożarów w obwodzie ługańskim. W dochodzeniu rozważane są cztery główne wersje: z powodu ostrzału okupantów z niekontrolowanego terytorium regionu, podpalenie, samozapłon trawy i lasu na skutek warunków atmosferycznych, nieostrożne obchodzenie się z ogniem.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-