Katastrofa samolotu Sił Zbrojnych Ukrainy z kadetami na pokładzie

Katastrofa samolotu Sił Zbrojnych Ukrainy z kadetami na pokładzie

wideo
Ukrinform
Wieczorem 25 września w rejonie Charkowa podczas lądowania na lotnisku w miejscowości Czugujew rozbił się samolot Wojsk Powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy An-26.

Oprócz załogi na pokładzie byli kadeci z Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Sił Powietrznych. 

Katastrofa samolotu wojskowego An-26 w obwodzie charkowskim nastąpiła z powodu usterki technicznej , prawdopodobnie samochód uderzył skrzydłem o ziemię, a następnie upadł - oświadczył minister obrony Andrij Taran

Ukrinform monitoruje przebieg wydarzeń.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-