W ciągu ostatniego dnia na Ukrainie COVID-19 potwierdzono u 3228 osób

W ciągu ostatniego dnia na Ukrainie COVID-19 potwierdzono u 3228 osób

Ukrinform
Na Ukrainie w ciągu ostatniego dnia, 17 września, odnotowano 3228 przypadków zakażenia koronawirusem.

Świadczą o tym dane z Systemu Monitorowania Rozprzestrzeniania się Epidemii Koronawirusa RBNiO - podaje Ukrinform.

Według tych danych, generalnie na Ukrainie od początku pandemii koronawirus został potwierdzony u 169472 osób.

Z powikłań spowodowanych koronawirusem w ciągu dnia odnotowano 68 nowych zgonów. W sumie od początku pandemii na Ukrainie zmarło 3468 osób.

W tym samym czasie 1573 pacjentów z COVID-19 wyzdrowiało w ciągu ostatniego dnia, łącznie 75486 osób zostało wyleczonych z koronawirusa.

Najwięcej nowych przypadków w ciągu ostatniego dnia stwierdzono w obwodzie charkowskim (349), odeskim (322), tarnopolskim (311) i w Kijowie (291).

Jak podawał Ukrinform, 16 września na Ukrainie odnotowano 3584 przypadki zakażenia koronawirusem. 60 osób zmarło z powodu komplikacji. 1589 pacjentów wyzdrowiało.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-