Na Ukrainie odnotowano 1592 nowych przypadków koronawirusa

Na Ukrainie odnotowano 1592 nowych przypadków koronawirusa

Ukrinform
Na Ukrainie stanem na dzień 13 sierpnia potwierdzono laboratoryjnie 86140 przypadków COVID-19, z czego 1592 w ciągu ostatniego dnia.

Według Ukrinformu, świadczą o tym dane Systemu Monitorowania Rozprzestrzeniania się Epidemii Koronawirusa.

W ciągu dnia odnotowano 22 nowe zgony. 530 pacjentów wyzdrowiało.

W sumie na Ukrainie zarejestrowano 1992 zgony z powodu COVID-19. Wyzdrowiało 45216 pacjentów. Obecnie są chore 37932 osoby.

W ciągu dnia najwięcej zarażonych osób wykryto w obwodzie w obwodzie charkowskim - 209, lwowskim - 166, iwano-frankiwskim - 138, Kijowie -133, obwodzie czerniowieckim - 130, odeskim - 114.

Jak informowaliśmy, dzień wcześniej na Ukrainie potwierdzono 1433 nowe przypadki koronawirusa.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-