Pożary i powodzie - Zełenski opublikował film ze swoich podróży po Ukrainie

Pożary i powodzie - Zełenski opublikował film ze swoich podróży po Ukrainie

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski opublikował na Facebooku wideo z fragmentami swoich wizyt roboczych po Ukrainie w tym tygodniu i wezwał do współpracy, aby przezwyciężyć wszystko i ulepszyć kraj.

„2020 nie przestaje nas testować. Zachód - powodziami, Wschód - pożarami. Ale tu i tam Ukraińcy się nie poddają. Nadal razem ciężko pracujemy, aby przezwyciężyć wszystko i ulepszyć kraj” - powiedział prezydent.

Film pokazuje zwalczania pożarów w obwodzie ługańskim, powodzi - na Bukowinie, a także program „Wielka budowla”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-