Na Ukrainie zarejestrowano 44998 przypadków koronawirusa, 664 - w ciągu ostatniej doby

Na Ukrainie zarejestrowano 44998 przypadków koronawirusa, 664 - w ciągu ostatniej doby

Ukrinform
„1 lipca na Ukrainie zostało potwierdzonych laboratoryjnie 44998 przypadków COVID-19 – 664 w ciągu doby”– powiedział Minister Zdrowia Maksym Stepanow na konferencji prasowej, donosi Ukrinform.

„W ciągu ostatniego dnia zachorowały 664 osoby. Podczas całego okresu pandemii zachorowało 44998 osób. Spośród nich 3270 dzieci i 6765 pracowników służby zdrowia.

W ciągu ostatniej doby odnotowano 14 śmiertelnych przypadków, a 433 pacjentów zostało wyleczonych - powiedział Stepanow.

Stepanow powiedział również, że już 19548 pacjentów wyzdrowiało, a 1173 przypadków zakończyło się śmiercią.

W ciągu ostatnich godzin największą liczbę przypadków koronawirusa odnotowano w obwodzie lwowskim – 143, rówieńskim – 72 oraz zakarpackim – 72.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-