Na Ukrainie zarejestrowano 1109 nowych przypadków koronawirusa

Na Ukrainie zarejestrowano 1109 nowych przypadków koronawirusa

Ukrinform
26 czerwca na Ukrainie potwierdzono laboratoryjnie 41117 przypadków COVID-19, 1109 w ciągu ostatniego dnia – donosi System monitoringu poszerzania się epidemii koronawirusa na Ukrainie.

Według tych danych w ciągu ostatniej doby zmarło z powodu koronawirusa 19 osób, a podczas całego okresu pandemii 1086 przypadków zakończyło się śmiercią.

Najwięcej przypadków COVID-19 w ciągu ostatniego dnia odnotowano w obwodzie lwowskim - 209, w Kijowie - 113, w obwodzie rówieńskim – 116 oraz w regionie zakarpackim - 93.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-