Na Ukrainie zarejestrowano 994 przypadki koronawirusa w przeciągu ostatniej doby

Na Ukrainie zarejestrowano 994 przypadki koronawirusa w przeciągu ostatniej doby

Ukrinform
Na Ukrainie 25 czerwca potwierdzono laboratoryjnie 40008 przypadków COVID-19, dziennie zarejestrowano 994 nowych przypadków.

Informacja została podana na specjalnym zasobie RNBiO, służącym do monitorowania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa.

Według danych Sytemu monitorowania, w przeciągu ostatniej doby zarejestrowano 16 nowych zgonów, a 349 osób wyzdrowiało.

Większość nowych przypadków choroby COVID-19 zarejestrowano w obwodzie lwiwskim (204), odeskim (95), mieście Kijowie i obwodzie zakarpackim (po 85 osób) oraz w obwodzie rówieńskim (84).

Ogółem od początku epidemii zmarło 1067 pacjentów z COVID-19, a 17758 osób wyzdrowiało.

Jak informowaliśmy, według Worldometru, stanem na czwartek, 25 czerwca 2020 roku całkowita liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na świecie wyniosła 9532128, z czego 485122 przypadków było śmiertelnych, 5179011 osób wyzdrowiało.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-