Na Ukrainie zarejestrowano 20580 przypadków koronawirusa – 432 w ciągu ostatniej doby

Na Ukrainie zarejestrowano 20580 przypadków koronawirusa – 432 w ciągu ostatniej doby

Ukrinform
„23 maja na Ukrainie zostało potwierdzonych laboratoryjnie 20580 przypadków COVID-19 – 432 w ciągu doby”– powiedział Minister Zdrowia Maksym Stepanow na konferencji prasowej, donosi Ukrinform.

„W ciągu ostatniego dnia zachorowały 432 osoby. Spośród nich 60 dzieci i 93 pracowników służby zdrowia. Hospitalizowano – 107 osób. Jednocześnie odnotowano 17 śmiertelnych przypadków, a 344 pacjentów zostało wyleczonych” - powiedział Stepanow.

Stepanow powiedział również, że już 6929 pacjentów wyzdrowiało, a 605 przypadków zakończyło się śmiercią.

W ciągu wczorajszego dnia wykonano 10248 testów PCR.

W ciągu ostatnich godzin największą liczbę zarejestrowanych przypadków koronawirusa odnotowano w obwodzie czerniowieckim – 59, lwowskim – 45, rówieńskim – 45 oraz w Kijowie - 47.

av

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-