Na Ukrainie potwierdzono 196 przypadków zakażenia koronawirusem

Na Ukrainie potwierdzono 196 przypadków zakażenia koronawirusem

Ukrinform
W czwartek na godzinę 22:00 na Ukrainie potwierdzono 196 przypadków zakażenia koronawirusem. - napisało Centrum Zdrowia Publicznego na Facebooku.

„Według wyników badań laboratorium referencyjnego wirusologii Ukrainy i regionalnych ośrodków laboratoryjnych potwierdzono łącznie 196 przypadków COVID-19” - czytamy w komunikacie.

W sumie na Ukrainie odnotowano już pięć śmierci z powodu COVID-19. Jedna osoba wyzdrowiała - powtórne testy laboratoryjne nie wykryły wirusa w ciele.

Ogólnie rzecz biorąc, referencyjne laboratorium wirusologiczne Centrum Zdrowia Publicznego Ukrainy zbadało ponad 1050 próbek. Przeprowadzana jest diagnoza przez regionalne centra laboratoryjne. Laboratoria badają nie tylko próbki podejrzanych osób, ale także osoby kontaktowe.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-