Ponad 82 000 obywateli powróciło na Ukrainę - Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Ponad 82 000 obywateli powróciło na Ukrainę - Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Ukrinform
82 804 osoby wróciły już na Ukrainę dzięki placówkom dyplomatycznym – donosi Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy.

„Stanem na 20:00 25.03.2020: 82 804 obywateli wróciło już na Ukrainę z pomocą instytucji dyplomatycznych” - czytamy w komunikacie.

Podano, że 160 Ukraińców poddano kwarantannie w innych krajach, w szczególności: w Australii - 2, w Belgii - 1, w Brazylii - 8, w Katarze - 1, w Chinach - 1, w Mołdawii - 2 , w Nigerii - 8, w Holandii - 1, w ZEA - 3, w Polsce - 106, w Rumunii - 1, w USA - 2, w Niemczech - 7, w Czarnogórze - 1.

Doniesiono również, że 20 Ukraińców jest leczonych w innych państwach: w Niemczech - 5, na Dominikanie - 4, w Polsce - 2, we Włoszech - 2, w Hiszpanii - 1, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - 2, na Seszelach - 1, w USA – 1, w Holandii – 1, w Nigerii – 1.

„Wyzdrowiało 6 obywateli Ukrainy: Japonia - 4, Włochy - 1, Polska - 1. 3 obywateli Ukrainy za granicą zmarło” - poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-