Na Ukrainie odnotowano kolejną śmierć z powodu koronawirusa

Na Ukrainie odnotowano kolejną śmierć z powodu koronawirusa

Ukrinform
Pacjent zarażony koronawirusem zmarł w obwodzie tarnopolskim – napisała na Facebooku regionalna centrala do walki z koronawirusem.

„Na zakaźnym oddziale szpitala w Tarnopolu zmarł pacjent zarażony Covid-19. Był mieszkańcem wsi Kowalówka w rejonie monastyrskim. Mężczyzna miał 68 lat. Składamy kondolencje rodzinie mężczyzny”- czytamy.

Dziś w Tarnopolu odnotowano pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem. Mężczyzna urodzony w 1965 roku przyjechał z Austrii. Teraz otrzymuje niezbędną pomoc medyczną, badany jest krąg osób kontaktowych.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-