Na Ukrainie odnotowano 84 przypadki koronawirusa

Na Ukrainie odnotowano 84 przypadki koronawirusa

Ukrinform
Na Ukrainie 24 marca stanem na godzinę 10:00 zarejestrowano 84 przypadki koronawirusa Covid-19 – donosi Ministerstwo Zdrowia na Facebooku.

„24 marca na Ukrainie Ukraina potwierdziła 84 laboratoryjne przypadki Covid-19, z których 3 były śmiertelne, 1 pacjent wyzdrowiał i został już wypisany ze szpitala . W ciągu dnia odnotowano 11 nowych przypadków” - czytamy w oświadczeniu.

Tak wyglądają statystyki po regionach:

Obwód dniepropietrowski - 2;

Obwód doniecki - 1;

Obwód żytomierski - 2 (1 śmiertelny);

Obwód iwano-frankowski - 5 (1 śmiertelny),

Kijów - 29,

Obwód kijowski - 15,

Obwód lwowski - 2,

Obwód tarnopolski - 2;

Obwód czerniowiecki - 25 (1 śmiertelny);

Obwód czerkaski - 1

Badania zostały przeprowadzone przez Wirusologiczne laboratorium referencyjne Centrum Zdrowia Publicznego Ukrainy, a także przez regionalne laboratoria. Od początku 2020 r. Centrum otrzymało 756 próbek z podejrzeniem na Covid-19.

Według strony internetowej Worldometers, o godzinie 09:35 24 marca, na świecie zgłoszono 382 366 przypadków zakażenia koronawirusem, z których wyzdrowiało 102.505, a 16.568 zmarło.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-