W fabryce w Dnipro miała miejsce eksplozja

W fabryce w Dnipro miała miejsce eksplozja

wideo
Ukrinform
Wczoraj, 28 października, o godzinie 21: 53 w Dnipro na ulicy Bajkalskiej 9, na terytorium zakładu przetwórczego OOO „Potoki”, doszło do wybuchu w  magazynie, a następnie wybuchł pożar.

O tym informuje ukraińska Państwowa Służba Ratunkowa.

„O godzinie 23:16 jednostki Państwowej Służby Ratunkowej (GSCZS) zlikwidowały pożar na powierzchni 200 m2. Nie ma ofiar i rannych. W wyniku eksplozji zniszczono budynek magazynu o powierzchni około 4200 m2” czytamy w raporcie.

W gaszeniu uczestniczyło 37 osób i 7 jednostek Państwowej Służby Ratunkowej.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-