W Drohobyczu pod gruzami znaleziono ciało jeszcze jednej osoby

W Drohobyczu pod gruzami znaleziono ciało jeszcze jednej osoby

Ukrinform
W mieście Drohobycz, obwód lwowski, na miejscu zawału klatki schodowej budynku mieszkalnego przy ulicy Gruszewskiego znalaziono ciało jeszcze jednej osoby.

O tym poinformowała służba prasowa Ministerstwa ds. Sytuacji Kryzysowych.

„O godzinie 08:20, w miejscu zawalenia się wejścia do budynku mieszkalnego przy ulicy Gruszewskiego 101, w mieście Drohobycz, znaleziono kolejną martwą osobę”, głosi wiadomość.

Podano, że stanem na godzinę 08:30 dwie osoby zginęły, a siedem osób zostało hospitalizowanych (czworo z nich to dzieci).

W akcji poszukiwawczo-ratowniczej zaangażowanych było w sumie 399 osób i 39 jednostek sprzętu specjalistycznego, w tym 148 osób z Państwowej Służby Ratownictwa (w tym trzy zespoły kynologiczne) i 20 jednostek sprzętu.

Jak donosił Ukrinform, 28 sierpnia w Drohobyczu przy ulicy Gruszewskiego 101, w czteropiętrowym budynku mieszkalnym doszło do wybuchu gazu. W wyniku eksplozji zostały zniszczone cztery kondygnacje - od parteru do trzeciego piętra.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-