W Polsce trzech Ukraińców zginęło pod kołami samochodu

W Polsce trzech Ukraińców zginęło pod kołami samochodu

Ukrinform
Trzech obywateli Ukrainy zmarło w wyniku uderzenia samochodu w grupę pięciu osób, które szły drogą.

Tragedia miała miejsce w sobotni wieczór na drodze lokalnej we wsi Brzeźnik, w pobliżu miasta Bolesławiec w województwie dolnośląskim, informuje wp.pl.

Jak wspomniano, samochód BMW uderzył w grupę pięciu osób, powodując śmierć 18-letniej dziewczyny i dwóch chłopaków w wieku 24 i 25 lat.

Według wstępnych informacji policji, piesi nie szli odpowiednim pasem jezdni, naruszając przepisy ruchu drogowego. Nie mieli też na sobie żadnych odblaskowych znaków. Piesi, którzy przeżyli zderzenie, byli pijani.

Jak podano, kierowca BMW był trzeźwy.

Na miejscu pracował zespół dochodzeniowy policji.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-