Ukrpoczta zaktualizuje taryfę dla dwóch kategorii przesyłek międzynarodowych

Ukrpoczta zaktualizuje taryfę dla dwóch kategorii przesyłek międzynarodowych

Ukrinform
W maju tego roku Ukrpoczta planuje uaktualnić taryfę dla dwóch kategorii przesyłek międzynarodowych o 0,5 USD; będzie tańsza czy droższa, firma nie określa.

Informację taką podano na stronie internetowej operatora pocztowego.

„Ukrpoczta aktualizuje taryfę dla dwóch kategorii przesyłek międzynarodowych. Od 1 maja przesyłki międzynarodowe „mała paczka” i „torba M” będą dostarczane po zmodyfikowanej cenie. Na początku następnego miesiąca cena na międzynarodowe przesyłki „mała paczka” i „torba M” zmienią się o  0,5 USD za każdą przesyłkę”, powiedziano w oświadczeniu.

Taryfy dla innych rodzajów przesyłek międzynarodowych pozostaną niezmienione. Przy wysyłaniu przesyłek za pośrednictwem „Mojego konta” na stronie Ukrpoczty lub aplikacji mobilnej oferowane są zniżki do 20%. Ponadto Ukrpoczta oferuje specjalne stawki (30-60% niższe niż standardowe koszty) na dostawy przesyłek e-commerce do Azerbejdżanu, Kazachstanu, Mołdawii, Gruzji, Białorusi, Litwy, Łotwy i Uzbekistanu. W zależności od stawek pocztowych w kraju docelowym.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-