Narodowy Bank osłabił kurs wymiany hrywny

Narodowy Bank osłabił kurs wymiany hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., osłabił oficjalny kurs wymiany hrywny o 3 kopiejeki - do 27,8173 UAH za dolara wobec 27,7865 UAH za dolara w piątek.

Takie dane są przedstawione na stronie internetowej Narodowego Banku Ukrainy.

Oficjalny kurs wymiany hrywny do dolara amerykańskiego wynosi 27.8173 UAH za dolara, wobec 27,7865 UAH za dolara w piątek, kurs wymiany UAH / EURO ustala się na 31,5615 UAH wobec 31,5127 UAH w dniu 25 stycznia.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-