Ministerstwo Finansów wpłaciło do budżetu 13,57 miliarda UAH ze sprzedaży obligacji

Ministerstwo Finansów wpłaciło do budżetu 13,57 miliarda UAH ze sprzedaży obligacji

Ukrinform
22 stycznia 2019 r. Ministerstwo Finansów Ukrainy pozyskało 13,568 mld UAH (według oficjalnego kursu NBU) z rozmieszczenia obligacji rządowych na zagranicznych rynkach.

Informacja została podana na stronie internetowej Ministerstwa.

"Zgodnie z wynikami rozmieszczenia obligacji krajowej pożyczki państwowej, budżet państwa otrzymał 13 568 881 048,08 UAH (według oficjalnego kursu Narodowego Banku Ukrainy)" - czytamy w komunikacie.

Należy zauważyć, że ze 121 wniosków, które wpłynęły, 103 zostały zrealizowane.

Jak informowaliśmy, Ministerstwo Finansów Ukrainy w dniu 26 grudnia 2018 roku na aukcji z rozmieszczenia wewnętrznych pożyczek rządowych (obligacje rządowe) uzyskało 9,7 miliarda UAH dla budżetu państwa (według oficjalnego kursu NBU).

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-